Kontakty

Základní škola Litoměřice, B. Němcové 2

  • IČO 46773312
    příspěvková organizace
    zřizovatel: Město Litoměřice
  • čísla bankovních účtů:
    škola: 1002307369/0800
    družina: 1002307369/0800 VS: 4
    SRPŠ: 0887701309/0800

  • e-mail - skolabn@skolabn.cz
  • ID datové schránky: eujdqkg
  • telefonní čísla:
    • 739 381 391
    • 739 381 418
    • 416 735 797
  • provolby telefonních poboček:
    • kancelář školy - 20
    • ředitelna - 21
    • sborovna - 22
    • kabinet výchovného poradenství - 25
    • ranní družina - 26
    • družina vedoucí vychovatelky - 27
    • domovník - 28



Vedení školy:

  • ředitel školy PaedDr. Václav Hanč, Ph.D. - vaclav.hanc@skolabn.cz
  • zástupce ředitele pro 2. stupeň ZŠ Mgr. Josef Kupka - josef.kupka@skolabn.cz
  • zástupce ředitele pro 1. stupeň ZŠ Mgr. Martin Hrdina - martin.hrdina@skolabn.cz
  • vedoucí vychovatelka školní družiny Petra Přikrylová - petra.prikrylova@skolabn.cz

Hospodářky:

  • Jana Lopušníková - jana.lopusnikova@skolabn.cz
  • Ingrid Šantorová - inka.santorova@skolabn.cz

Výchovní poradci:

  • 1. stupeň: Mgr. Jana Leníková - jana.lenikova@skolabn.cz
  • 2. stupeň: Mgr. Tomáš Zika - tomas.zika@skolabn.cz

Třídní učitelé

  • 1. a – Mgr. Blanka Švihlíková - blanka.svihlikova@skolabn.cz
  • 1. b – Mgr. Jitka Vaňková - jitka.vankova@skolabn.cz
  • 2. a – Mgr. Renata Sluková - renata.slukova@skolabn.cz
  • 2. b – Mgr. Jitka Fidlerová - jitka.fidlerova@skolabn.cz
  • 3. a – Mgr. Romana Loskotová - romana.loskotova@skolabn.cz
  • 3. b – Mgr. Jana Leníková - jana.lenikova@skolabn.cz
  • 4. a – Mgr. Pavlína Štefanová - pavlina.stefanova@skolabn.cz
  • 4. b – Mgr. Romana Cabalková - romana.cabalkova@skolabn.cz
  • 5. a – Mgr. Jindřiška Bohatová - jindriska.bohatova@skolabn.cz
  • 5. b – Mgr. Martina Agstenová - martina.agstenova@skolabn.cz
  • 6. a – Mgr. Eliška Jirásková - eliska.jiraskova@skolabn.cz
  • 6. b – Mgr. Petra Jetenská - petra.jetenska@skolabn.cz
  • 7. a – Mgr. Hana Doudová - hana.doudova@skolabn.cz
  • 7. b – Mgr. Simona Bartošová - simona.bartosova@skolabn.cz
  • 8. a – Mgr. Petr Svoboda - petr.svoboda@skolabn.cz
  • 8. b – Mgr. Hana Prunzová - hana.prunzova@skolabn.cz
  • 9. a – Mgr. Miloslava Šlechtová - miloslava.slechtova@skolabn.cz
  • 9. b – Mgr. Martina Slavíková - martina.slavik@skolabn.cz

Učitelé bez třídnictví

  • MgA. Roman Pallas - roman.pallas@skolabn.cz
  • Mgr. Božena Košárková - bozena.kosarkova@skolabn.cz
  • Bc. Kateřina Olšová - katerina.olsova@skolabn.cz
  • Mgr. Hana Ludvíková - hana.ludvikova@skolabn.cz
  • Mgr. Jan Fibich - jan.fibich@skolabn.cz
  • Mgr. Martina Sláviková - martina.slavikova@skolabn.cz
  • Mgr. Pavlína Živcová - pavlina.zivcova@skolabn.cz
  • Mgr. Tomáš Zika - tomas.zika@skolabn.cz
  • Mgr. Helena Špinlerová - helena.spinlerova@skolabn.cz
  • Mgr. Pavel Vrána - pavel.vrana@skolabn.cz
  • Mgr. Pavel Zajíček - pavel.zajicek@skolabn.cz
  • Bc. Jaroslav Šíma - jaroslav.sima@skolabn.cz

Asistentka pedagoga

  • Mgr. Hana Hrdinová (2.b) - hana.hrdinova@skolabn.cz

Školní družina

  • Petra Přikrylová - petra.prikrylova@skolabn.cz   tel. - 733 614 690
  • Renata Slobodová - renata.slobodova@skolabn.cz   tel. - 733 614 688
  • Mikuláš Zůna - mikulas.zuna@skolabn.cz   tel. - 733 614 683
  • Renata Urie - renata.urie@skolabn.cz   tel. - 733 614 689
  • Petra Černá - petra.cerna@skolabn.cz   tel. - 733 614 684

Další kontakty:

  • Školník-údržbář a správce hřiště Vít Slunečko - vit.slunecko@skolabn.cz
  • Školník-domovník a správce hřiště Karel Vopat - karel.vopat@skolabn.cz
  • Správce počítačové sítě Bc. Jaroslav Šíma - jaroslav.sima@skolabn.cz

Školská poradenská zařízení:

Klinická psychologie:

  • Mgr. Ludmila Jakovcová - Fügnerova 1137/1, Litoměřice, tel. 416 731 809

Podatelna