Školní družina

19
Led

Karneval ŠD - leden 2018

18.1. jsme uspořádali karneval pro děti ze školní družiny. Bylo zde k vidění mnoho krásných masek. Měli jsme možnost narazit na nespočet druhů zvířátek, pohádkových postav, akčních hrdinů a mnoho dalších. Po uvítacím tanci našich vychovatelek následovaly soutěže a volná taneční zábava. Všichni si karneval užili a každý za svou krásnou masku dostal diplom a sladkou odměnu.

Karolína Kirbsová

14
Kvě

Božena má talent ŠD

Odpoledne 11.5. si děti v ŠD opravdu užily. Na sále školy se konala talentová soutěž, kde chlapci a dívky ze 2. a 3. tříd vystupovali v různých kategoriích. Hráli na hudební nástroje, zpívali, tančili, vyzkoušeli si i divadelní scénky a předvedli akrobatická čísla. Spolužáci jim nadšeně fandili a drželi palce. Jejich výborně připravená čísla ohromila nejen diváky, ale i "odbornou" porotu a rodiče, kteří se přišli podívat.

2
Kvě

Čarodějnice ŠD

Jako každý rok si vychovatelé připravili pro děti z prvního stupně čarodějné odpoledne. Letos tato akce probíhala na Mostné hoře. S přípravou trasy a úkoly na stavištích pomáhaly studentky ze SPgŠ. Děti létaly na košťatech, skákaly přes kouzelný oheň, řešily tajemný kvíz, přenášely pavouky a hady přes překážky. Někteří chlapci a děvčata se též proměnili ve strašidelné bytosti a v maskách procházeli strašidelným lesem. Na konci trasy si všichni za svou snahu zasloužili odměny.

28
Úno

Maškarní bál ŠD - únor 2017

Krásné masky a rozesmáté tváře jsme mohli vidět ve čtvrtek 27.2. na sále školy, kde probíhal karneval pro děti ze ŠD. Rej masek zahájili svým tanečním vystoupením vychovatelé v kostýmech zvířat z Madagaskaru a následně se k nim přidaly všechny děti. Nechyběly ani soutěže a sladké odměny s oceněním za účast na této akci.

Mikuláš Zůna

26
Led

Výlet ŠD do Médi

Děti ze ŠD byly odměněny za svou práci a pěkné chování výletem do dětského centra Méďa v Bohušovicích nad Ohří. Chlapci i dívky si tuto akci, kde mohli společně sjíždět tobogán, skákat do kuliček, zdolávat různé překážky, hrát míčové hry a řídit autíčka, báječně užili.

24
Led

Karneval ŠD

Jako každým rokem vychovatelé ze ŠD připravili pro děti k pololetnimu vysvědčení pohádkový karneval. Chlapci a dívky si ve školní družině vyrobili nápadité masky ke svým krásným kostýmům. Zábavné odpoledne bylo plné soutěží, tance a dobré nálady. Všichni si karneval velmi užili a děti za své masky byly odměněny diplomem a dobrůtkou.

8
Pro

Mikuláš v ŠD

Ve čtvrtek 3.12., opět po roce navštívili školní družinu Mikuláš, andělé a čerti. Děti je s napětím a rozzářenýma očima přivítaly. Zazpívaly písničky, recitovaly básničky, Mikuláš je pochválil za školní výsledky a přečetl jim z knihy hříchů drobné nedostatky, které by ještě mohly vylepšit. Děti Mikuláše vyslechly a dostaly od andílků sladkou odměnu.

Renata Urie

31
Kvě

Běh v parku ŠD

Ve školní družině se již tradičně pořádá Běh v parku. Letošní 10. ročník byl obohacen o pěkná sportovní trička s logem akce, které si děti mohly samy dle fantazie vyzdobit. Malí sportovci se sešli v Jiráskových sadech na startu závodu a poté si běh v přátelské atmosféře užili. Vítězové kategorií obdrželi medaile a diplomy. Cílem proběhlo 117 běžců, kteří si za svůj výkon odnesli pěknou odměnu a příjemný sportovní zážitek.

1
Kvě

Čarodějnice ŠD

Děti ze ŠD se dne 30.4. s velkým nadšením účastnily čarodějného odpoledne v  Jiráskových sadech. Spolužáci ze třetích a vyšších tříd si pro ně připravili na stanovištích různé úkoly na čarodějné téma. Děti ochutnávaly lektvary, poznávaly po paměti předměty, hledaly jména kouzelníků, luštily tajenky, létaly na koštěti a plnily mnoho dalších zajímavých úkolů. Kouzelné odpoledne se moc vydařilo a jako odměnu za svou snahu každý dostal sladkou dobrotu.

20
Úno

Karneval ŠD

Ve čtvrtek 19.2. se odpoledne na sále školy uskutečnil maškarní bál, který pořádala školní družina pro děti z prvního stupně. Všichni se na tuto akci každý rok vždy velice těší a nadšeně se převlékají do svých krásných kostýmů. Chlapci a dívky při promenádě předvedli své masky, zapojili se do tance i soutěží a užívali si toto odpoledne plné úsměvů a zábavy. Nechybělo ani pěkné vystoupení tanečního kroužku ŠD a odměny za krásné masky.

Stránky