Školní družina

16
Kvě

Běh v parku ŠD

Dne 14.5. uspořádala ŠD oblíbenou sportovní akci Běh v parku. Zúčastnilo se 97 běžců z 1.-4. tříd. Děti si předem vytvářely originální běžecká trička dle vlastní fantazie s logem akce. Všichni za svůj výkon a fair play chování dostali jako odměnu sladký koláč.

19
Led

Karneval ŠD - leden 2018

18.1. jsme uspořádali karneval pro děti ze školní družiny. Bylo zde k vidění mnoho krásných masek. Měli jsme možnost narazit na nespočet druhů zvířátek, pohádkových postav, akčních hrdinů a mnoho dalších. Po uvítacím tanci našich vychovatelek následovaly soutěže a volná taneční zábava. Všichni si karneval užili a každý za svou krásnou masku dostal diplom a sladkou odměnu.

Karolína Kirbsová

14
Kvě

Božena má talent ŠD

Odpoledne 11.5. si děti v ŠD opravdu užily. Na sále školy se konala talentová soutěž, kde chlapci a dívky ze 2. a 3. tříd vystupovali v různých kategoriích. Hráli na hudební nástroje, zpívali, tančili, vyzkoušeli si i divadelní scénky a předvedli akrobatická čísla. Spolužáci jim nadšeně fandili a drželi palce. Jejich výborně připravená čísla ohromila nejen diváky, ale i "odbornou" porotu a rodiče, kteří se přišli podívat.

2
Kvě

Čarodějnice ŠD

Jako každý rok si vychovatelé připravili pro děti z prvního stupně čarodějné odpoledne. Letos tato akce probíhala na Mostné hoře. S přípravou trasy a úkoly na stavištích pomáhaly studentky ze SPgŠ. Děti létaly na košťatech, skákaly přes kouzelný oheň, řešily tajemný kvíz, přenášely pavouky a hady přes překážky. Někteří chlapci a děvčata se též proměnili ve strašidelné bytosti a v maskách procházeli strašidelným lesem. Na konci trasy si všichni za svou snahu zasloužili odměny.

28
Úno

Maškarní bál ŠD - únor 2017

Krásné masky a rozesmáté tváře jsme mohli vidět ve čtvrtek 27.2. na sále školy, kde probíhal karneval pro děti ze ŠD. Rej masek zahájili svým tanečním vystoupením vychovatelé v kostýmech zvířat z Madagaskaru a následně se k nim přidaly všechny děti. Nechyběly ani soutěže a sladké odměny s oceněním za účast na této akci.

Mikuláš Zůna

26
Led

Výlet ŠD do Médi

Děti ze ŠD byly odměněny za svou práci a pěkné chování výletem do dětského centra Méďa v Bohušovicích nad Ohří. Chlapci i dívky si tuto akci, kde mohli společně sjíždět tobogán, skákat do kuliček, zdolávat různé překážky, hrát míčové hry a řídit autíčka, báječně užili.