Oznámení školy

2
Črv

Na Boženě se na vysvědčení rozdávaly jedničky

Všem rodičům a dětem přejeme příjemné prožití letních měsíců. Na fb profilu můžete shlédnout video z ukončení školní roku 2019/2020. Také se můžete podívat do fotogalerie.

1
Čer

Pohyb na Boženě

Naši žáci mají nyní jedinečnou příležitost doplnit svou on line výuku, kterou mají všechny děti školy po celou dobu od poloviny března i sportovními aktivitami. Několik hodin vyučování se svými učiteli na dálku, tak mohou doplnit sportováním v době svého volna na školní hřišti. Školní sportovní klub Boženy (s panem učitelem J. Fibichem) pořádá v pondělí a ve středu odpoledne pro zájemce z řad žáků druhého stupně zápasy v brenbalu, kopané, softbalu a dalších sportech.

25
Kvě

Návrat části dětí 1. stupně do školy

I my na Boženě jsme dnes přivítali několik dětí z prvních, druhých a třetích tříd, jejichž rodiče potřebovali nastoupit do práce. Naše škola ale dál pokračuje v online výuce ve všech ročnících od 1. do 9. třídy. Pro školy (a pro rodiče jejich žáků), které propracovanou a pravidelnou on line výuku neměly, je dnešní den vykoupení. Naši žáci a učitelé se do školy také velmi těší, ale stabilní rozvrh a naše digitální vyspělost umožnují i nadále vzdělávat CELOU ŠKOLU.

14
Kvě

Rozhovor s ředitelm školy na aktualne.cz

Ředitel, který nezná slovo "nejde". Litoměřický recept na úspěšnou školu funguje. Na Základní škole Boženy Němcové v Litoměřicích je ředitelem již čtvrt století. S digitalizací výuky tam začali pět let před koronavirovou epidemií, takže on-line režim pro ně nepředstavoval velký problém. Pro ředitele Václava Hanče ostatně není nic problém. Jde podle něj jen o to, obklopit se dobrým týmem.

9
Kvě

Božena jede - měsíční souhrn naší společné práce

Za poslední měsíc jsme měli 1664 videohovorů zahrnujících vyučování, konzultace, webináře a on line porady pro pedagogy. Prostřednictvím služeb G Suite jsme vytvořili 4209 souborů (studijních materiálů, úkolů, podkladů pro vyučování aj.)... To vše se dá vyčíst ze z administrátorské konzole. Se svými zkušenostmi jsme se podělili i s dalšími školami na Litoměřicku...

8
Kvě

Informace pro rodiče žáků 1. stupně

Vážení rodiče a zákonní zástupci našich žáků, seznamte se pozorně s informacemi k návratu dětí 1. stupně do školy od 25. května 2020.

PedDr. Václav Hanč, Ph.D., ředitel školy

6
Kvě

Výsledky zápisu 2020

Vážení rodiče a zákonní zástupci budoucích prvňáčků, děkujeme za Váš zájem o naši školu. Všem přijatým blahopřejeme a na nové prvňáčky se těšíme. V tomto dokumentu se můžete podívat na výsledky zápisu do prvních tříd pro školní rok 2020/2021.

20
Dub

Hudební soutěž

Milí přátelé, děkujeme Vám za velkou účast v naší hudební soutěži. Na následujícím odkazu můžete shlédnout Litoměřickou Boženu 2 a pozdrav ředitele školy. Všichni jste byli úžasní a hlavně jste pochopili náš záměr, že i v době virové karantény chceme udržet zábavnou formu hudební výchovy na naší škole. Přišlo nám velké množství videí dětí především z nižších ročníků, ale jsme rádi, že se zapojila i celá řada žáků 2. stupně...

1
Dub

Zápis 2020

Kompletní informace k zápisu a možnost zapsat své dítě do první třídy naší školy máte zde.

Stránky