Mimoškolní aktivity

6
Pro

Vánoční hvězdy z Boženy

Srdečně Vás zveme na naši sérii adventních koncertů.

24
Lis

Katedrála plná hudby

Adventní čas si můžete zpestřit netradičním koncertem, který pro Vás připravil Ústecký kraj a Trautzlova umělecká společnost. Katedrálu sv. Štěpána v Litoměřicích zaplní v neděli 3. prosince od 17 hodin zvuk obou varhan a hudba, která zazní ze všech kůrů a galerií. Těšit se můžete na Trubače z Pražského hradu, teplický soubor Collegium hortensis a žesťové kvinteto Hudby Hradní stráže pod vedením Jana Zástěry a litoměřický sbor Páni kluci pod vedením sbormistra Václava Hanče. Přijďte si vychutnat netradiční hudební zážitek.

3
Lis

Halloween v parku

V pondělí v podvečer se sešli žáci 1.  tříd a 2.a se svými rodiči v parku u školy. V různých převlecích prošli Halloweenskou stezku, kterou jim značila světýlka na zemi. Cestou plnili různé úkoly a na konci je čekala sladká odměna s diplomem.

13
Zář

Techdays 2017

V Litoměřicích na výstavišti Zahrada Čech se ve dnech 4.-6.10. 2017 konají TECHDAYS - prezentace středních i vysokých škol a firem s technickými obory a řemesly. Můžete si přečíst další informace.

7
Pro

Puellae na Mikulášské s The Tap Tap - 2016

Dívčí sbor Puellae cantantes vystoupil na 6. ročníku velkého benefičního koncertu kapely The Tap Tap, absolventů a studentů škol Jedličkova ústavu, ve Fóru Karlín. Záznam koncertu můžete zhlédnout na stránkách České televize a fotografie si prohlédnout na facebooku kapely.

6
Lis

Drakiáda nad Mostkou

Odpoledne 5.11. se nad Mostnou horou objevilo hejno draků, které sem přišly pouštět děti ze 3.a se svými rodiči a pedagogy. Počáteční obavy z možného deště či chybějícího větru se rozplynuly s postupným vzlétnutím všech draků. Ti se pak vznášeli nad hlavami všech nadšených účastníků. Děti byly odměněny malým dráčkem za výdrž v chladném počasí a společně se šly ohřát s rodiči do čajovny.

8
Říj

Pasování na čtenáře - 2.b

Jelikož se druháčci naučili v první třídě krásně číst, byli v pátek všichni pasováni na čtenáře. Každý musel stvrdit přečtením básničky, že umí číst a pak mohl pokleknout před krále. Ten ho pasoval na rytíře. Vše bylo zpečetěno předáním listiny a průkazkou do knihovny pro každého rytíře.

15
Zář

Ostrov patřil čtvrťákům

Ve středu 14.9.2016 dostali žáci 4.a speciální domácí úkol. Měli si odpoledne připravit kola, koloběžky, brusle či jiné vozítko a vyrazit na Střelecký ostrov. Sami samozřejmě ne, museli si s sebou vzít někoho z rodičů či sourozenců​​. Počasí parádně vyšlo, a tak zatímco někteří pilně odpočívali v základním táboře, ostatní kroužili po okruhu kolem letního kina. Byla nás docela pěkná skupina. Děti si to užily a myslím, že dospělí také. Za fotky děkujeme paní Milušce Šlechtové a všem zúčastněným za prima podvečer.

Pavlína Štefanová