Žáci naší školy navštívili i History park

V rámci projektového Dne Harmonie navštívili naši páťáci History park v Ledčicích, poté se vydali na památnou horu Říp. Počasí přálo, a tak se mohlo vyrazit ven ze školních lavic. Mladší děti si vytvářely vlastní mapy města, podle kterých se pak orientovaly na náměstí a poznávaly jednotlivé budovy, prošly si historické sklepení a navštívily městské muzeum. Na závěr dopoledne shlédly 1.­-3. ročníky divadelní představení v Divadle K. H. Máchy. Většina druhého stupně opět vyjela na celý den do Prahy. Děti si užily zajímavý program v Planetáriu, vyšly si na Petřín a prošly se Královskou cestou. Osmé ročníky si prohlédly novou expozici v Národním technickém muzeu a navštívily tamní uhelný důl. Naši nejstarší žáci se vydali přes most do terezínské Malé pevnosti.

Simona Bartošová

Štítek: 

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte spodmínkami služby Mollom.