Vítáme Vás v novém školním roce!

Vážení přátelé, rodiče a žáci, těšíme se na Vás a přejeme Vám úspěšný školní rok. Během prázdnin jsme vybudovali novou čítárnu, pořídili Chromebooky a připravili několik dalších novinek, které přímo souvisí se změnou školního informačního systému (aSc EduPage). Na celé škole nově zavádíme elektronické třídní knihy. Na druhém stupni budeme využívat elektronické žákovské knížky, na prvním zachováme klasické papírové. Budeme Vám moci velmi rychle poskytovat informace nejen o docházce a prospěchu dětí. Dále spustíme i možnost elektronických omluvenek. K tomu všemu budeme potřebovat Vaše funkční e-mailové adresy, abychom Vám mohli vytvořit přístupové účty. Svůj vlastní jedinečný přístup do systému budou mít pedagogové, žáci 2. stupně a každý rodič. Velmi důležité je, aby rodiče své přístupové údaje žákům nikdy nesdělovali.

Do nového systému EduPage lze přistupovat prostřednictvím odkazu https://skolabn.edupage.org, který je na titulní stránce našeho webu v pravém sloupci. Také můžete využít zdarma dostupnou aplikaci pro mobilní telefony nebo tablety s OS Android (obchod Google Play) a iOS (obchod iTunes App Store).

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.