TV Božka se hlásí

I tento rok náš mediální kroužek nelení. V tuto chvíli jsou zveřejněné dvě reportáže, v jedné z nich se můžete podívat na průběh zářijového dne turistiky a ve druhé reportáži můžete nahlédnout do děje dne zvířat, který se konal 10. října. Tento měsíc byl také vydán náš první zpravodajBožena píše... Přečtete si v něm, kam se např. dostali naši minulí deváťáci nebo jak skončila první sběrová akce.  (Maty)

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.