Stolní tenis 2017 okresní finále

Ve čtvrtek 19.10. obhájili naši žáci loňské pozice a dokázali zvítězit dokonce ve dvou kategoriích stolního tenisu. Starší kluci - Viktor Skokan, Jirka Šnajdr, Michal Drbohlav a Tomáš přeučil suverénně vyhráli a postoupili do krajského finále. Mladší kluci Samuel Arnold, Ondra Valušek a Míra Vokálek si také poradili s konkurencí a zaslouženě vyhráli. Na turnaji jsme měli i družstvo dívek ve složení Veronika Hromasová a Katka Křístková. Dívky těsně prohrály finále a jsou druhé. Blahopřejeme.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.