Školní fórum 2019

V úterý 12. února se na naší škole konalo školní fórum. Všechny třídy od pátého do devátého ročníku si zvolily své tři zástupce, kteří je pak reprezentovali. Diskutovali o tom, co by chtěli zlepšit ve škole a ve městě. Společně si odhlasovali 10 priorit. Zde jsou ty, které získaly nejvíce hlasů: znovu otevřít školní bufet (26 hlasů), papírové utěrky k umyvadlům do tříd (9 hlasů), nové dresy na tělocvik (5 hlasů), delší otevírací doba v centrální školní jídelně (22 hlasů), více košů na tříděný odpad ve městě (11 hlasů), vybudování sportovní haly v Litoměřicích (10 hlasů). K záležitostem, které se týkají naší školy, se budou moci ostatní žáci vyjádřit v anketě, která proběhne v nejbližších dnech. Oblast města se bude dále řešit na Mladém fóru. To proběhne za měsíc a zúčastní se ho zástupci všech škol ve městě. Nápady z těchto diskusních fór jsou každoročně předávány ředitelům škol a zástupcům města.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.