Školní fórum

Na naší škole funguje již několik let školní parlament, kde se žáci druhého stupně a pátých tříd mohou vyjadřovat k fungování školy. Nejlepší šanci, jak prosadit svůj názor, mají však žáci na školním fóru, které se tradičně koná ve Varhanním sále. Letos proběhlo 21. února. Žáci v šestičlenných skupinkách sepsali nejprve, co se jim na škole líbí, a následně přemýšleli, co by změnili. Své návrhy odprezentovali před ostatními a vybrali 8 nejdůležitějších věcí, mezi nimiž bylo například: oprava žaluzií, pořádání výměnných pobytů do zahraničí nebo znělka do školního rozhlasu. Poté ve druhé části společně se zástupcem městského úřadu Ing. Grindlerem přemýšleli, co by se mohlo změnit ve městě. Nejvíce by si přáli vylepšit interiér dolního vlakového nádraží. (Matěj Hruška a Lukáš Vacek)

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.