Recitační soutěž

Jednou z akcí, které každoročně pořádá naše škola, je recitační soutěž. Letos se konala v úterý 20. února. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií podle ročníku. Soutěž zahájila Jana Suchanová ze 7.a s úryvkem z knihy “Analfabeta Negramotná”. V první kategorii 2.-3. tříd postoupily do okresního kola Beáta Jurčíková a Květa Fousková. Ve druhé kategorii 4.-5. tříd se umístil na 1. místě Matyáš Ženkl a na 2. místě Klára Hubená. A nakonec ze třetí kategorie 6.-7. tříd postoupili Jan Bechyňský a Dorota Vraná. Ve čtvrté kategorii se zúčastnila pouze jedna soutěžící z 9. třídy. Básně hodnotily paní učitelky z prvního stupně Blanka Švihlíková a Romana Loskotová a češtináři z druhého stupně Miloslava Šlechtová a Tomáš Zika. Slyšeli jsme například básně Kos a Kokos, Balada o očích topičových či Zlatá rybka. (Nikola Klimentová, Jana Suchanová, Anna Burešová)

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.