Poslední letošní zpravodaj a reportáž z Etno dne

TV Božka se s Vámi v letošním školním roce loučí. Můžete se podívat na reportáž o tom, jak probíhal letošní Etno den. Vydali jsme také poslední zpravodaj, ve kterém jsme nejvíce prostoru věnovali našim deváťákům. Ptali jsme se jich, jaké mají vzpomínky na roky prožité na naší škole, zjišťovali jsme, jestli se všichni dostali na své vysněné střední školy a také jsme se dozvěděli pár zajímavostí o cestách, které podnikala 9.a. Mezi těmito deváťáky, kteří naši školu za pár dní opustí, bylo i několik velice šikovných redaktorek a redaktorů, kteří se několik let podíleli na tvorbě školních reportáží a zpravodajů. Byli to Matěj Hruška, Káťa Sikorová, Káťa Vacková a Káťa Křístková, v poslední době pak také Nikola Klimentová a Sára Roušalová. Chtěl bych jím touto cestou moc poděkovat a věřím, že na tuto tradici navážou v příštích letech jejich mladší spolužáci.

Mgr. Tomáš Zika

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.