Okresní přehlídka recitátorů

V úterý 19.3. se naši žáci zúčastnili okresní přehlídky recitátorů. Měli jsme tu celkem sedm želízek v ohni, které vzešly ze školního kola. První kategorii reprezentoval Mikuláš Mikeš (2.a) a Jonáš Zigler (3.a), druhou Barbora Hrušková (5.b) a Ema Dobrovodská (5.b), třetí Matyáš Ženkl (6.a) a Anna Burešová (7.a) a v nejstarší kategorii zastupovala naše barvy Jana Suchanová (8.a). Konkurence byla velká, ale všichni naši žáci ukázali, že Božena si s recitací umí poradit a je v tom dobrá. Na krajskou přehlídku v Lounech se s přehledem probojovali Mikuláš Mikeš a Ema Dobrovodská. Moc jim gratulujeme a všem ostatním také děkujeme za skvělé výkony.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.