Navštívila nás Česká školní inspekce!

V minulých dnech jsme obdrželi Inspekční zprávu a Protokol o kontrole od České školní inspekce, která naši školu navštívila ve dnech 19.–22.11.2018. Inspekční závěry jsou veřejné a tak jsme se rozhodli Vám je přiblížit. ČŠI se zabývala hodnocením podmínek, průběhu a výsledků vzdělávání v naší škole. Těší nás, že výsledky jsou pro naši práci více než příznivé! ČŠI mj. konstatovala, že: přetrvává zájem o vzdělávání ve škole, materiálně technické podmínky jsou cíleně zlepšovány, škola má velmi kvalitní elektronický informační systém, řízení školy dosahuje vysoké úrovně, škola funguje dle nastavených pravidel, výsledky žáků jsou dlouhodobě analyzovány, jsou přijata adekvátní opatření. Doporučeno nám bylo diferencovat výuku s ohledem na individuální schopnosti žáků a podporovat sebehodnocení žáků. Velmi nás těší ohodnocení Příkladem inspirativní praxe – v propojení školních a mimoškolních aktivit v hudební výchově. Toto ohodnocení se dává naprosto výjimečným školám… Celou zprávu si můžete přečíst zde.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.