Na Boženě vyučovali deváťáci!

V těchto dnech probíhal na naší škole závěr projektu s názvem České středohoří. Při něm v rámci různých předmětů (dějepis, zeměpis, přírodopis aj.) připravili žáci devátých ročníků komentované prezentace o našem kraji pro své spolužáky z pátých tříd. Metodické vedení přípravy prezentací měli na startost vyučující daných předmětů a třídní učitelé deváťáků. Následné hodnocení se skládalo z několika složek – poutavosti prezentace, ústního projevu, připravených pomůcek, kostýmů a dalších. Jak říká ředitel školy PaedDr. Václav Hanč, Ph.D.: „Velmi důležitou skutečností je intenzivní zapojení devátých a pátých ročníků do výuky v závěru školního roku.“Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte spodmínkami služby Mollom.