Lyžařský kurz

Jako každý rok se naši sedmáci vydali na lyžařský kurz. Letošní lyžák byl ale jiný než ty předchozí. Jelo se do Herlíkovic a ještě k tomu byl tento pobyt o den delší. Nově se také běžkovalo. Ne každého to nadchlo, ale určitě to byla zajímavá zkušenost. Bylo hodně sněhu a lyžovalo se o sto šest. Večer se hrály hry a nakonec se psal test z přednášek, které byly každý den po večeři. Zvládli to i začátečníci, které vedla paní učitelka Slavíková s panem učitelem Fibichem. Naopak ti pokročilí vylepšili svůj styl ježdění s panem učitelem Zikou a instruktory Dominikem a Ondrou. Tato “výprava” patří k nejoblíbenějším na škole a ani letos tomu nebylo jinak. (Kateřina Sikorová)

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.