Litoměřická notička 2019 s benefičním koncertem

Festival sborového zpěvu pořádaný naší školou dospěl v letošním roce ke svému 23. ročníku. Stejně jako vloni budou jeho součástí i regionální kola soutěže dětských a středoškolských sborů Ústeckého kraje. Zúčastní se ho tak zajímavé sbory z celého regionu. Program tvoří 4 koncerty, které se budou konat na různých místech Litoměřic. Úvodní koncert přípravných sborů proběhne 30. března od 18.00 hod v divadle K. H. Máchy. Vystoupí na něm Sedmikrásky, Barvičky, Modrásci a Čmeláčci z Litoměřic. Na druhém koncertě ve Varhanním sále vystoupí naše další přípravky - Dráčci a Barvičky. Ve čtvrtek 4. dubna se bude konat benefiční koncert duchovní hudby, který se uskuteční od 18.00 hod v Kostele všech svatých. Účinkovat zde budou pěvecké sbory Puellae cantantes, Páni kluci a Cantica Bohamica. Koncert ukončí sbírku Nadačního fondu BigMat organizovaného ve prospěch stavby plošiny pro naši žákyni - Aničku. V pátek se budou konat soutěže pěveckých sborů ve Varhanním sále. Litoměřická notička se uskuteční za podpory města Litoměřice, MŠMT a Ústeckého kraje.

ředitel školy Václav Hanč, Ph.D.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.