„KUK“ NA BOŽENĚ

Naše škola trvale pracuje na aktualizování svého vzdělávacího programu. Zlepšením je kromě tandemové výuky matematiky i nový projektový den „KUK“, který zajímavým způsobem propojuje prvky turistiky, vlastivědy a přírodovědy. A tak se mohli žáci seznámit s útulky pro zvířata, procvičit si témata z dopravní výchovy, navštívit výstavu dravců nebo řadu zajímavých míst v našem kraji. Z financí získaných ze sběru starého papíru děti podpořily právě navštívené útulky a řada dětí přinesla i svůj osobní příspěvek např. v podobě krmiva pro psy či kočky. Počasí akci přálo a proto byla premiéra KUKu vydařená. Na snímku žákyně 6.roč předává dárek pro kočky z útulku Lucky Černiv.

PaedDr. Václav Hanč, Ph.D., ředitel školyŠtítek: 

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.