Když zvířata mají svátek…

Máte rádi zvířata? My na Boženě ano! Proto jsme jejich mezinárodní svátek oslavili projektovým dnem, který se uskutečnil v úterý 11. října. Kdo přišel okolo desáté hodiny na školní hřiště, mohl spatřit křečky, morčata, hady, pejsky, kočky a spoustu dalších domácích mazlíčků. Tento den měly děti dovoleno přinést do školy jakékoliv domácí zvíře a pochlubit se s ním před svými spolužáky. To ale není zdaleka vše! Celý den začal ráno netradičně. Děti nešly do svých tříd jako jindy, ale rozmístily se do místností po skupinkách, ve kterých byly namíchané napříč ročníky. A jak takové skupiny vznikly? Děti se již týden předem zapsaly na kartičky ke zvířatům, která je něčím zaujala. O nich pak zpracovávaly koláže plné zajímavých informací, obrázků a fotek. Ty nyní můžete vidět vystavené na chodbách naší školy. Další část dne strávili téměř všichni mimo školu. V ústecké zoologické zahradě, v Zoocentru Srdov, na koních v Hoštce nebo v psím útulku v Řepnicích. Kdo zůstal ve škole, také se nenudil. Přijeli za námi například cvičení dravci či kočky z útulku. Zvířecí svátek jsme tedy patřičně oslavili a těšíme se na další projektový den. Ten bude mediální a čeká nás v listopadu.

align="right">Mgr. Tomáš ZikaŠtítek: 

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.