Jarní poznávání rostlin

Soutěž proběhla ve spolupráci s Oblastním vlastivědným muzeem v Litoměřicích u nás ve škole 16.5.2017. Zúčastnilo se jí celkem 70 žákyň a žáků z 9 škol okresu. Poznáte knotovku bílou nebo kozlíček polníček? Tyto dvě bylinky byly těžké, ale s většinou ostatních si soutěžící poradili. Všech 10 dětí z naší školy se umístilo do 7. místa. A ti nejlepší?
V kategorii 5. tříd máme tři 1. místa - Aničku Illichmanovou, Veroniku Mackovou a Kláru Šerákovou. V kategorii 7. tříd se umístila na 1. místě Kristýna Hálová, na 2. místě Markéta Husarová a na 3. místě Lucie Krejčová. V kategorii 8. tříd obsadila 3. místo Anežka Hálová. Všem blahopřejeme.

Mgr. Božena Košárková

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.