Jak pracují rozhlas a televize?

To i mnohé další zjišťovali naši žáci při svém mediálním dnu. Kromě těchto médií se zajímali i o tisk, filmy, ale i o práci úřadů apod. Součástí tohoto již prověřeného projektového dne byla např. i školní svatba šestých ročníků, návštěva muzea, vodního hradu v Budyni a další aktivity na různých místech. Na fotografi jsou třeťáci při výukovém programu v Severočeské galerii výtvarného umění.

Dr. Václav Hanč, ředitel školyŠtítek: 

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.