Hudební soutěž

Milí přátelé, děkujeme Vám za velkou účast v naší hudební soutěži. Na následujícím odkazu můžete shlédnout Litoměřickou Boženu 2 a pozdrav ředitele školy. Všichni jste byli úžasní a hlavně jste pochopili náš záměr, že i v době virové karantény chceme udržet zábavnou formu hudební výchovy na naší škole. Přišlo nám velké množství videí dětí především z nižších ročníků, ale jsme rádi, že se zapojila i celá řada žáků 2. stupně... Většinu videí jste mohli shlédnout na fcb naší školy.

Rodičům děkujeme za pomoc a podporu, z celé řady z nich se stali kameramani, někdy i scénáristé a režiséři… Pomohli svým dětem zapojit se do naší soutěže a toho si moc vážíme. Někteří k tomu přistoupili jako naprostí profíci, jindy si záznam pořizovaly děti samy a to je také nutno ocenit. Soutěž byla rozdělena do pěti kategorií - 1. kategorie (1.-2. třída), 2. (3.-4. tř.), 3. (5.-7. třída), 4. (8.-9.tř.) a 5. sourozenecká kategorie. Při vyhodnocování bychom mohli asi přidat i další kategorie - jako např.: nejlepší propagační video naší školy (děkujeme Munčinským….), nejlepší profi videa (rodina Pallasova - nádherný zpěv dívek a skvělé záběry), originální přístup ke zpracování (sestry Ladovy a pohodově relaxační Šlechtovy), atd.

Po náročném rozhodování jsme nakonec vybrali tyto vítěze (bez určení pořadí):

  • 1.kategorie - Sophie Koňaříková, Jan Fedorovič, Žofia Žoncová
  • 2.kategorie - Anežka Rožec, Júlie Jadavanová
  • 3.a 4. kategorie - Eliška Melicharová, Magdalena Pallasová, Anna Burešová
  • Sourozenecká kategorie (viz výše…) a dále sestry Hyšplerovy

Protože soutěž byla obeslána rozmanitými výkony našich žáků, tak porotu zaujal ještě i Mikeš Homola (1. kategorie), který dostává speciální cenu - originální bubeník a dirigent. Sám si i video nahrával, tak zasluhuje velkou pochvalu.
Porota se rovněž rozhodla udělit cenu nejlepší pop zpěvačka soutěže a tou se stala Veronika Drábková (2. kategorie)
Ještě jednou poděkování všem a všichni dostávají i 1 z Hv (a ti mladší, kteří u nás na Boženě žáky ještě nejsou, dostanou jedničku hned jak k nám nastoupí :-) ).

Mějte se krásně a těšíme se na Vás ve škole.

V.Hanč, ředitel a předseda poroty