Deváťáci připravili stezku bezpečnosti

Naši deváťáci již tradičně připravili Stezku bezpečnosti pro třeťáky. Letos jsme tuto akci uskutečnili 24.4. na Mostné hoře s rekordním počtem 27 stanovišť! A to proto, že účast deváťáků byla téměř stoprocentní. Na stanovištích se třeťáci, rozdělení do malých skupin, dozvídali pravidla první pomoci, zásady chování při mimořádných událostech a také poznávali léčivé bylinky či jedovaté houby. Následně odpovídali na otázky z probraných témat. Počasí bylo sice suché, ale větrné, takže někteří nebojovali jen s trémou, ale i s velkým chladem. Paní učitelky třeťáků byly mile překvapeny dokonalou přípravou žáků - organizátorů, za což zasluhují chválu paní učitelky Slavíková a Bartošová, které se přípravě pečlivě věnovaly. Věříme, že stejně kvalitní stezku za šest let zorganizují i letošní třeťáci, až budou v kůži našich nejstarších.

Pavlína Živcová

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.