Česko-německý projekt - deváté ročníky.

Již po čtvrté zavítali na naši školu němečtí studenti. 8.a se rozdělila do dvojic a společně si připravila různé kvízy a hádanky, které pak dvojice německého a českého studenta luštila ve Varhanním sále. Ve druhé polovině programu je čeští studenti provedli po historické části města, kde zjišťovali různé informace. Navštívili například park Václava Havla nebo se vyfotili se sochou K. H. Máchy. Studenti spolu komunikovali anglicky, a tím si obě strany vyzkoušely angličtinu v praxi.

Nikola Klimentová, Tomáš Přeučil, Matěj Hruška

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.