Čarodějnice ŠD

V pátek 26.4. se děti ze ŠD zúčatnily výletu na Bílou stráň, kde na ně čekal program s čarodějnickou tématikou. Všechny se společne se bavily plněním úkolů, např. přenášením pavouků na lžíci přes potok, čichem se snažily rozpoznat koření, házely na pavouka (terč), namotávaly myšky a účastnily se dalších aktivit. Po zábavné části si opekly buřtíky a každý obdržel odměnu. Akce se nám náramně vydařila a děti společně prožily pěkné odpoledne.Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.