Anketa o nejlepšího učitele

Na naší škole proběhla anketa o nejlepšího učitele roku. Zorganizovaly ji Jana Suchanová a Kateřina Výborná z 8.a s pomocí školního parlamentu. Po tom, co se vymyslela pravidla, se vytvořila anketa. Každému žáku druhého stupně přišel e-mail, který zval k hlasování. Každý měl dva hlasy a anketa probíhala do začátku května. Na třetím místě se umístil pan učitel Fibich, kterého žáci ocenili hlavně za jeho humor a optimismus. Druhou příčku obsadil pan učitel Svoboda. Ten byl zase pochválen za férovost a ochotu. Na prvním místě se s velkým předstihem umístila paní učitelka Jetenská. Žáci ji ocenili hlavně proto, že dokáže naučit, je ochotná pomoci a zároveň je s ní legrace. Paní učitelka byla za tyto vlastnosti oceněna diplomem a čokoládou. Tímto všem učitelům gratulejeme!

Jana Suchanová