Akademie 9. tříd

Deváté třídy se loučily se školou představením plným zpěvu, tance a humoru. Vystoupily 21.6. dopoledne pro své spolužáky a učitele, večer potom pro rodiče a přátele. Závěrečná píseň s prezentací fotek dojala publikum i samotné vystupující. Loučení se školou se blíží a jedna velká etapa života se pro děti uzavírá. Přejeme jim mnoho úspěchů a spokojenosti v dalším studiu.

Bez komentářů.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Odesláním tohoto formuláře souhlasíte spodmínkami služby Mollom.